Urząd Gminy SieciechówStrona główna

Aktualności

Ostrzeżenie meteorologiczne

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych w Warszawie prognozuje wystąpienie w dniu 23.05.2019 r. burz z opadami deszczu miejscami od 20 mm do 30 mm, oraz porywami wiatru do 70 km/h. Miejscami możliwy grad.

23 maja 2019
Czytaj więcej o: Ostrzeżenie meteorologiczne

Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy

Dot. ustalenia warunków zabudowy dla budowy budynku mieszkalnego jednorodzinnego, z infrastrukturą, na działce nr ewid. 39 położonej w miejscowości Zajezierze w gminie Sieciechów".

21 maja 2019
Czytaj więcej o: Obwieszczenie w sprawie wydania decyzji o warunkach zabudowy

X sesja Rady Gminy Sieciechów VIII kadencji

Na podstawie art. 20 ust. 3 ustawy o samorządzie gminnym ( Dz. U. z 2019 r. poz. 506) zwołuję X sesję Rady Gminy  Sieciechów VIII kadencji, która odbędzie się w dniu  20 maja 2019 r. o godz. 13.00 w Sali Konferencyjnej Gminnej Biblioteki Publicznej w Sieciechowie.

20 maja 2019
Czytaj więcej o: X sesja Rady Gminy Sieciechów VIII kadencji

Pomoc dla osób pokrzywdzonych

W ramach Funduszu Sprawiedliwości wspieramy Ciebie oraz Twoich bliskich, pokrzywdzonych i świadków. Więcej na temat pomocy uzyskasz w najbliższym ośrodku pomocy dla osób pokrzywdzonych przestępstwem lub na stronie www.funduszsprawiedliwosci.gov.pl

18 maja 2019
Czytaj więcej o: Pomoc dla osób pokrzywdzonych

INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

Wójt Gminy Sieciechów informuje, że Wojewoda Mazowiecki powołał komisje  do szacowania  szkód  w gospodarstwach rolnych  i działach specjalnych produkcji rolnej  w których wystąpiły szkody  spowodowane  przez niekorzystne zjawiska atmosferyczne - przymrozki wiosenne które wystąpiły w dniach 15-16 kwietnia  oraz w dniu 8 maja 2019 r. Poszkodowani rolnicy mogą składać wnioski o szacowanie szkód  powstałych w gospodarstwach rolnych  w wyniku przymrozków wiosennych  do 31 maja 2019 r.

16 maja 2019
Czytaj więcej o: INFORMACJA DLA ROLNIKÓW

Publikacja sprawozdań finansowych - BILANSU za 2018 rok

Zgodnie z § 34 ust. 9 Rozporządzenia Ministra Rozwoju i Finansów z dnia 13 września 2017 r. w sprawie rachunkowości oraz planów kont dla budżetu państwa, budżetów jednostek samorządu terytorialnego, jednostek budżetowych, samorządowych zakładów budżetowych, państwowych funduszy celowych oraz państwowych jednostek budżetowych mających siedzibę poza granicami Rzeczypospolitej Polskiej, sprawozdanie finansowe- BILANS jednostek podległych: Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Zajezierzu, Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Starych Słowikach, Zespołu Placówek Oświatowych w Sieciechowie, sporządzony na dzień 2018-12-31, wraz z załącznikami, został opublikowany w Biuletynie Informacji Publicznej Gminy Sieciechów: http://sieciechow.bip.gmina.pl/index.php?id=19

 

10 maja 2019
Czytaj więcej o: Publikacja sprawozdań finansowych - BILANSU za 2018 rok

Zbadaj się i zyskaj spokój

Powiększ zdjęcie Mammografia

Jedynie  38 % uprawnionych Polek zgłasza się na kontrolne badania mammograficzne. Co roku rak piersi odbiera życie kilkunastu tysiącom z nich – Mamom, Siostrom, Przyjaciółkom. Kobiety zbyt późno dowiadują się, że są chore – rak nie boli, w początkowym stadium nie wpływa źle na samopoczucie, dlatego Panie rzadko zadają sobie pytanie, czy ta choroba może ich dotyczyć. Tymczasem, tylko regularne kontrolowanie stanu zdrowia pozwala ocenić, czy w organizmie nie zachodzą niebezpieczne zmiany chorobowe.

10 maja 2019
Czytaj więcej o: Zbadaj się i zyskaj spokój

Rozstrzygnięcie konkursu „Surowce wtórne zbierasz - ochronę środowiska wspierasz!”

Dnia 10 maja 2019 roku rozstrzygnięto konkurs ogłoszony przez Wójta Gminy Sieciechów dla szkół z terenu Gminy Sieciechów na zbiórkę makulatury i butelek plastikowych. Celem konkursu było podniesienie świadomości ekologicznej młodego pokolenia, wyrobienie nawyku segregacji odpadów w miejscu ich wytwarzania, czyli w gospodarstwach domowych i w szkole oraz upowszechnienie wiedzy na temat ekologii.

10 maja 2019
Czytaj więcej o: Rozstrzygnięcie konkursu „Surowce wtórne zbierasz - ochronę środowiska wspierasz!”