Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

POWSZECHNY SPIS ROLNY 2020 ZAKOŃCZONY

Powszechny Spis Rolny 2020 dobiegł końca. Z tej okazji mam ogromną przyjemność poinformować, że obowiązek spisowy wypełniło ponad 246 tys. użytkowników gospodarstw rolnych z województwa mazowieckiego. Tym samym odsetek spisanych gospodarstw wyniósł na Mazowszu ponad 97%!

To nasz wspólny sukces i chciałabym złożyć serdeczne podziękowania za otwartość, życzliwość oraz zaangażowanie w przeprowadzenie akcji spisowej w tym trudnym i nieprzewidywalnym czasie światowej epidemii. Współpraca z przedstawicielami urzędów miast i gmin województwa mazowieckiego była niezwykle profesjonalna i sprawna. Dziękuję Państwu jako Gminnym Komisarzom Spisowym. Proszę także przekazać podziękowania pracownikom urzędów i jednostek podległych, sołtysom, radnym i wszystkim, którzy aktywnie włączyli się w akcję informacyjną wśród lokalnych społeczności.

Składam również serdeczne podziękowania wszystkim użytkownikom gospodarstw rolnych na terenie Państwa jednostki, którzy poświęcili swój czas i wypełnili elektroniczny formularz samodzielnie, spisali się przez telefon lub podczas wywiadu bezpośredniego z rachmistrzem spisowym. Każda wypełniona ankieta ma ogromne znaczenie dla przyszłości polskiego rolnictwa.

Jestem przekonana, że wspólnie wypracowane działania przełożą się na kształt rozwiązań zastosowanych w  Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań, a doświadczenie zdobyte w tym wyjątkowym czasie będzie cenną lekcją dla nas wszystkich.

 
Dyrektor Urzędu Statystycznego w Warszawie
Zastępca Wojewódzkiego Komisarza Spisowego
/-/ Zofia Kozłowska