Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

GOPS

Artykuły

 • DOBRY START 300+ DLA UCZNIA

  Od 1 lipca 2021 r. wniosek o świadczenie Dobry Start 300+ dla ucznia możesz złożyć tylko elektronicznie:

  • na Platformie Usług Elektronicznych (PUE) ZUS: www.zus.pl
  • przez bankowość elektroniczną
  • na portalu empatia.mpips.gov.pl

  Jeśli nie masz profilu PUE, przyjdź na spotkanie z ekspertem ZUS, który założy go dla Ciebie. Zapraszamy: termin 8 lipca 2021 roku godz. 8.00 - 14.00, miejsce: GOPS w Sieciechowie ul. 11 Listopada 2.

  Czytaj Więcej o: DOBRY START 300+ DLA UCZNIA
 • INFORMACJA W SPRAWIE BEZPŁATNYCH NAPOJÓW

  Gminny  Ośrodek  Pomocy  Społecznej w Sieciechowie informuje mieszkańców, że w dniu 1 czerwca 2021 r., od godziny 9.00  do wyczerpania zapasów,  będą wydawane bezpłatnie napoje .

   Miejsce wydawania napojów:

  • Sieciechów,  park przed budynkiem Urzędu Gminy
  • Zajezierze, parking przed Kościołem
  • Słowiki, plac przed świetlicą wiejską

  Henryka Wojewoda, kierownik GOPS

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA W SPRAWIE BEZPŁATNYCH NAPOJÓW
 • Pomoc żywnościowa dla mieszkańców gminy Sieciechów

  Mieszkańcy gminy Sieciechów już raz kolejny otrzymają pomoc żywnościową. Na terenie gminy Sieciechów realizowany jest program pomocy żywnościowej. Ma na celu dotarcie z pomocą do osób i rodzin, które znajdują się w trudnej sytuacji i z powodu niskich dochodów, nie mogą sobie zapewnić niezbędnych produktów spożywczych. Gmina Sieciechów już po raz trzeci przystąpiła do realizacji Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym.

  Czytaj Więcej o: Pomoc żywnościowa dla mieszkańców gminy Sieciechów
 • PROGRAM RODZINA 500 PLUS

  Szanowni Państwo! Z przyjemnością informujemy, iż PROGRAM RODZINA 500 PLUS w Gminie Sieciechów będzie realizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej. Osoby zainteresowane złożeniem wniosku o świadczenie wychowawcze zapraszamy od 1 kwietnia 2016 r. do GOPS w Sieciechowie ul. 11 Listopada 2.

  Czytaj Więcej o: PROGRAM RODZINA 500 PLUS
 • INFORMACJA DOTYCZĄCA ŚWIADCZENIA 500+

  Od 1 kwietnia 2016 roku Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej przyjmuje wnioski o pomoc w formie świadczenia wychowawczego na dzieci. O świadczenie mogą ubiegać się rodzice lub opiekunowie, którzy wychowują dzieci do ukończenia przez dziecko 18 roku życia. Osoby, które złożyły wnioski do dnia 1 lipca 2016 r. oraz spełnią wymagania wynikające z ustawy z dnia 11 lutego 2016 r. o pomocy państwa w wychowywaniu dzieci otrzymają, lub już otrzymały, świadczenia od 1 kwietnia 2016 r.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA DOTYCZĄCA ŚWIADCZENIA 500+