Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

GOPS

Artykuły

 • INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie  informuje mieszkańców , że Gmina Sieciechów bierze udział w nowym Programie Operacyjnym  pn.  Fundusze Europejskie na Pomoc Żywnościową 2021 – 2027  , który będzie wdrażany w Polsce z udziałem środków Europejskiego Funduszu Społecznego do końca roku 2029.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW
 • INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje mieszkańców , że w roku 2024 Gmina Sieciechów planuje  realizować Program „ Asystent osobisty osoby z  niepełnosprawnością” . Gmina będzie składać wniosek o środki finansowe na realizację  ww. Programu, który jest współfinansowany ze środków Funduszu Solidarnościowego otrzymanych od Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW
 • UWAGA RODZICE

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje, że od 01.11.2023 r. rozpoczyna się nowy okres zasiłkowy w sprawie  świadczeń rodzinnych. Nowy okres zasiłkowy w funduszu alimentacyjnym rozpoczyna się od 01.10.2023 roku.

  W związku z powyższym wnioski na nowy okres będą przyjmowane w GOPS

  - w formie elektronicznej od 01.07.2023 r.

  - w formie tradycyjnej (wniosek papierowy) od 01.08.2023 r.

  Wszelkich informacji udzielają pracownicy GOPS w Ośrodku ul. 11 Listopada 2 w Sieciechowie lub telefonicznie (48) 621 60 23 lub (48) 621 61 12 

  Czytaj Więcej o: UWAGA RODZICE
 • INFORMACJA ZUS

  Od 1 stycznia 2022 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych, zgodnie z przepisami, realizuje wypłatę świadczeń 500+ oraz Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego (RKO). Zakład jest odpowiedzialny za pełny proces obsługi wniosków i wypłaty świadczeń.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA ZUS
 • INFORMACJA W SPRAWIE DODATKU OSŁONOWEGO

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje, że w sprawie dodatku osłonowego , w przypadku jego przyznania , będą wydawane informacje o przyznaniu, które będą wysyłane wyłącznie na adres poczty elektronicznej wskazany we wniosku o dodatek.

  Osoby, które nie wskażą  adresu poczty elektronicznej będą mogły odebrać informację osobiście w siedzibie Gminnego  Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieciechowie, ul. 11 Listopada 2.  Nieodebranie informacji nie ma wpływu na wypłatę.

                                                                                                                                                          Henryka Wojewoda

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA W SPRAWIE DODATKU OSŁONOWEGO
 • INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje mieszkańców , ze w roku 2022 Gmina Sieciechów będzie realizować Program „ Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” . Program jest współfinansowany ze środkow Funduszu Solidarnościowego otrzymanych od Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW