Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij

Wyszukiwarka

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

GOPS

Artykuły

 • INFORMACJA W SPRAWIE DODATKU OSŁONOWEGO

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje, że w sprawie dodatku osłonowego , w przypadku jego przyznania , będą wydawane informacje o przyznaniu, które będą wysyłane wyłącznie na adres poczty elektronicznej wskazany we wniosku o dodatek.

  Osoby, które nie wskażą  adresu poczty elektronicznej będą mogły odebrać informację osobiście w siedzibie Gminnego  Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieciechowie, ul. 11 Listopada 2.  Nieodebranie informacji nie ma wpływu na wypłatę.

                                                                                                                                                          Henryka Wojewoda

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA W SPRAWIE DODATKU OSŁONOWEGO
 • INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje mieszkańców , ze w roku 2022 Gmina Sieciechów będzie realizować Program „ Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” . Program jest współfinansowany ze środkow Funduszu Solidarnościowego otrzymanych od Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW
 • DODATEK OSŁONOWY

  „Wójt Gminy Sieciechów” informuje mieszkańców, że osoby zainteresowane otrzymaniem pomocy w formie dodatku osłonowego proszone są o zgłaszanie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieciechowie w terminie do 31.10.2022 roku.

  Czytaj Więcej o: DODATEK OSŁONOWY
 • OGŁOSZENIE

  Gmina Sieciechów informuje, że bierze udział w programie wieloletnim "Posiłek w szkole i w domu" realizowanym w latach 2019-2023. Zadanie jest współfinansowane ze środków przekazanych przez Wojewodę. W roku 2021 Gmina Sieciechów otrzymała z budżetu państwa dotację w kwocie 11243 zł. W ramach programu prowadzone jest dożywianie dzieci i młodzieży w szkole.

  Czytaj Więcej o: OGŁOSZENIE
 • PODPROGRAM 2020 – efekty

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie z terenu województwa mazowieckiego przy współpracy z Bankiem Żywności w Radomiu realizował Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa Podprogram 2020 współfinasowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, którego celem było zapewnienie najuboższym mieszkańcom Polski pomocy żywnościowej oraz uczestnictwa w działaniach w ramach środków towarzyszących w okresie grudzień 2020 – wrzesień 2021.

  Czytaj Więcej o: PODPROGRAM 2020 – efekty
 • Ogłoszenie dla mieszkańców

  W związku z ogłoszonym przez Ministra Rodziny i Polityki Społecznej programem "Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej" i planowanym przez Gminę Sieciechów przystąpieniem do powyższego programu, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje, że przyjmuje zgłoszenia osób chętnych do skorzystania z programu. Warunkiem niezbędnym do uczestnictwa w programie jest posiadanie orzeczenia o niezdolności do samodzielnej egzystencji, lub stopnia znacznego niepełnosprawności, lub posiadanie              I grupy inwalidzkiej, ewentualnie posiadanie stopnia umiarkowanego lub równoważnego.  Szczegółowych informacji udzielają oraz przyjmują zgłoszenia  pracownicy GOPS telefonicznie lub w siedzibie Ośrodka w Sieciechowie, ul. 11 Listopada 2 , telefon: 48 6216112, 48 6216023.

  Z powodu konieczności złożenia wniosku, zgłoszenia proszę składać do dnia 22.10.2021 r. do godziny 11.00.

  Henryka Wojewoda, kierownik GOPS

  Czytaj Więcej o: Ogłoszenie dla mieszkańców
 • Podziękowanie

  Gmina Sieciechów realizuje Program Operacyjny Pomoc Żywnościowa 2014-2020 współfinansowany z Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym, Podprogram 2020. W bieżącej  edycji Programu pomoc otrzymuje 346 osób  które złożyły wnioski i zakwalifikowały się do udział w Podprogramie 2020. Ponieważ liczba osób wzrosła, zwiększyła się również ilość  żywności , jaką należy przewieźć z Radomskiego Banku Żywności do Gminy Sieciechów. We wrześniu 2021 r.  po raz kolejny Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej działający  z upoważnienia Wójta Gminy Sieciechów, Pana Arkadiusza Guby  zwrócił się  do 6 Mazowieckiej Brygady Obrony Terytorialnej im. rotmistrza Witolda Pileckiego z prośbą o pomoc w transporcie żywności.  W dniu 15.09.2021 r. żołnierze z 62 Batalionu Lekkiej Piechoty w Radomiu  przetransportowali  żywność  w ilości 4500 kg oraz dokonali rozładunku żywności.

  Czytaj Więcej o: Podziękowanie