Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

GOPS

Artykuły

 • INFORMACJA ZUS

  Od 1 stycznia 2022 r. Zakład Ubezpieczeń Społecznych, zgodnie z przepisami, realizuje wypłatę świadczeń 500+ oraz Rodzinnego Kapitału Opiekuńczego (RKO). Zakład jest odpowiedzialny za pełny proces obsługi wniosków i wypłaty świadczeń.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA ZUS
 • INFORMACJA W SPRAWIE DODATKU OSŁONOWEGO

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje, że w sprawie dodatku osłonowego , w przypadku jego przyznania , będą wydawane informacje o przyznaniu, które będą wysyłane wyłącznie na adres poczty elektronicznej wskazany we wniosku o dodatek.

  Osoby, które nie wskażą  adresu poczty elektronicznej będą mogły odebrać informację osobiście w siedzibie Gminnego  Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieciechowie, ul. 11 Listopada 2.  Nieodebranie informacji nie ma wpływu na wypłatę.

                                                                                                                                                          Henryka Wojewoda

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA W SPRAWIE DODATKU OSŁONOWEGO
 • INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW

  Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieciechowie informuje mieszkańców , ze w roku 2022 Gmina Sieciechów będzie realizować Program „ Asystent osobisty osoby niepełnosprawnej” . Program jest współfinansowany ze środkow Funduszu Solidarnościowego otrzymanych od Ministra Rodziny i Polityki Społecznej.

  Czytaj Więcej o: INFORMACJA DLA MIESZKAŃCÓW
 • DODATEK OSŁONOWY

  „Wójt Gminy Sieciechów” informuje mieszkańców, że osoby zainteresowane otrzymaniem pomocy w formie dodatku osłonowego proszone są o zgłaszanie się do Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieciechowie w terminie do 31.10.2022 roku.

  Czytaj Więcej o: DODATEK OSŁONOWY
 • OGŁOSZENIE

  Gmina Sieciechów informuje, że bierze udział w programie wieloletnim "Posiłek w szkole i w domu" realizowanym w latach 2019-2023. Zadanie jest współfinansowane ze środków przekazanych przez Wojewodę. W roku 2021 Gmina Sieciechów otrzymała z budżetu państwa dotację w kwocie 11243 zł. W ramach programu prowadzone jest dożywianie dzieci i młodzieży w szkole.

  Czytaj Więcej o: OGŁOSZENIE