Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Ogłoszenie Wójta Gminy Sieciechów

w sprawie przeprowadzenia konsultacji dotyczącej przebudowy części wału u podnóża kopca Kurhana kpr. Michała Okurzałego.

Uchwałą nr XIII/70/16 z dnia 22 stycznia 2016 roku Rada Gminy Sieciechów określiła zasady i tryb przeprowadzania konsultacji społecznych. Zarządzeniem nr 70/2022 z dnia  29.11.2022 roku Wójt Gminy Sieciechów zarządził przeprowadzenie konsultacji społecznych dotyczących przebudowy części wału u podnóża kopca Kurhana kpr. Michała Okurzałego. Gmina Sieciechów planuje przedsięwzięcia na działce sąsiedniej nr 520 poprzez jej podział oraz możliwość wydzielenia dróg wewnętrznych w celu lepszej komunikacji każdej wyodrębnionej działki wraz z  rozszerzeniem inwestycji o część działki nr 512/2 na której znajduje się kopiec.  W związku z powyższym potrzebna jest przebudowa kopca poprzez rozbiórkę części ramienia.  Konsultacje podlegały będą na uzyskaniu od mieszkańców zamieszkałych na terenie miejscowości Zajezierze oraz Głusiec odpowiedzi na pytanie:

 Czy jest Pan/Pani za przebudową części wału u podnóża kopca Kurhana kpr. Michała Okurzałego ?.

 W związku z powyższym, Wójt Gminy Sieciechów kieruje do osób, które do dnia zakończenia konsultacji tj. do dnia 30.12.2022 r. ukończą 18 lat i będą zameldowane na terenie gminy Sieciechów prośbę o wypełnienie ankiety, która została zamieszczona na stronie internetowej www.sieciechow.pl, bip.sieciechow.pl oraz udostępniona u Sołtysów wraz z niniejszym ogłoszeniem. Wypełnione ankiety należy doręczyć do Urzędu Gminy w Sieciechowie, ul. Rynek 16, osobiście lub listownie, przesłać za pomocą poczty elektronicznej na adres urzad@sieciechow.pl lub doręczyć do sołtysa od 16.12.2022 r. do dnia 30.12.2022 r.

Szczegółowe informacje pod numerem tel. 48 621 60 08 wew.33 w godzinach pracy Urzędu Gminy.