Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Informacja o wynikach konsultacji społecznych dotyczących przebudowy części wału u podnóża kopca Kurhana kpr. Michała Okurzałego

W dniach od 16.12.2022 r. do 30.12.2022 r. odbyły się konsultacje społeczne dotyczące przebudowy części wału u podnóża kopca Kurhana kpr. Michała Okurzałego.

Konsultacje społeczne prowadzone były na podstawie uchwały nr XIII/70/16 z dnia 22 stycznia 2016 Rady Gminy Sieciechów określającej zasady i tryb przeprowadzenia konsultacji społecznych oraz Zarządzenia nr 70/2022 z dnia 29.11.2022 r. Wójta Gminy Sieciechów w sprawie przeprowadzenia konsultacji społecznych dotyczących przebudowy części wału u podnóża kopca Kurhana kpr. Michała Okurzałego.

Konsultacje miały na celu przedstawienie mieszkańcom miejscowości Zajezierze oraz Głusiec przebudowy części wału u podnóża kopca Kurhana kpr. Michała Okurzałego oraz zebrania opinii w formie ankiety stanowiącej załącznik do w/w Zarządzenia na temat przedmiotowej inwestycji.

Ogłoszenie o przeprowadzeniu konsultacji społecznych zostało zamieszczone na stronie internetowej www.sieciechow.pl, bip.sieciechow.pl oraz udostępnione u Sołtysów wraz z ogłoszeniem.

W wyznaczonym terminie przeprowadzenia konsultacji społecznych tj. od 16.12.2022 r. do 30.12.2022 r. wpłynęło 25 ankiet, z których wynika, że 7 osób jest za przebudową części wału i zaznaczyło odpowiedź TAK, 18 osób nie jest za przebudową części wału i zaznaczyło odpowiedź NIE.

 

                                                                                                                Wójt Gminy Sieciechów

                                                                                                                   /-/Arkadiusz Guba