Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Zamknij Zamknij

Informacje

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

Park w Sieciechowie

Park w Sieciechowie

Sieciechów - Parafia pw. św. Wawrzyńca

Budynek Urzędu Gminy (referaty)

Opactwo - Parafia pw. Wniebowzięcia NMP

Jezioro Czaple

Jezioro Czaple

04-06 września przejazd kolejowy Sieciechów – Wola Klasztorna będzie zamknięty

Z uwagi na pogorszenie się stanu technicznego nawierzchni torowej w przejeździe kolejowo – drogowym w km 73,346 na linii nr 26 Łuków – Radom i zachowaniu bezpieczeństwa w ruchu użytkowników skrzyżowania linii kolejowej nr 26 z drogą powiatową nr 1731W Sieciechów – Gniewoszów, PKP TLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Skarżysku – Kam. Zmuszony jest dokonać zamknięcia w trybie awaryjnym przejazdu kolejowo – drogowego kategorii „C” w km 73,346 na linii nr 26 dla ruchu pojazdów drogowych w ciągu drogi powiatowej nr 1731W Sieciechów – Gniewoszów.

Zamknięcie odbywać się będzie całodobowo w dniach od 04.09.2023 r. od godziny 8.00 do 06.09.2023 r. do godziny 19.00 dla przeprowadzenia niezbędnych robót naprawczych zarówno nawierzchni torowej jak też nawierzchni drogowej. Wykonanie powyższych prac wyeliminuje zagrożenie i poprawi bezpieczeństwo ruchu kolejowo – drogowego oraz podwyższy standard i jakość użytkowania przedmiotowego przejazdu.

Objazd zostanie oznakowany zgodnie z obowiązującymi przepisami.

PKP TLK S.A. Zakład Linii Kolejowych w Skarżysku – Kamiennej prosi użytkowników dróg o wyrozumiałość i przeprasza za utrudnienia w ruchu.

                                                                         Zastępca Dyrektora ds. technicznych

                                                                                         Zbigniew Wolski