Jesteś tutaj: Start / KORONAWIRUS

KORONAWIRUS

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

Artykuły

Informacja

Wytyczne Ministra Klimatu i Głównego Inspektora Sanitarnego w sprawie postępowania z odpadami wytwarzanymi w czasie występowania zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 i zachorowań na wywoływaną przez niego chorobę COVID-19 (w czasie trwania pandemii/epidemii)

8 kwietnia 2020

TARCZA ANTYKRYZYSOWA - WSPARCIE Z ZUS

Szanowni Państwo, zwolnienie małych firm ze składek ZUS, świadczenie postojowe czy brak opłaty prolongacyjnej – to tylko niektóre rozwiązania prawne realizowane przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych w ramach tzw. tarczy antykryzysowej.

3 kwietnia 2020
Czytaj więcej o: TARCZA ANTYKRYZYSOWA - WSPARCIE Z ZUS

Nabór wniosków o udzielenie pożyczki dla mikroprzedsiębiorców na terenie Powiatu Kozienicekigo

Szanowni Państwo, przesyłamy informacje o prowadzonym przez Powiatowy Urząd Pracy w Kozienicach naborze wniosków dotyczących niskooprocentowanej pożyczki dla przedsiębiorców prowadzących działalność na terenie Powiatu Kozienickiego. Jest to jeden z instrumentów wsparcia w ramach „tarczy antykryzysowej”, którym będzie dysponował Starosta Powiatu Kozienickiego za pomocą Powiatowego Urzędu Pracy w Kozienicach ze środków Funduszu Pracy.

Wszelkie informacje znajdą Państwo pod linkiem: https://kozienice.praca.gov.pl/-/11952388-uruchamiamy-nabor-wnioskow-o-udzielenie-pozyczki-dla-mikroprzedsiebiorcow-

https://kozienice.praca.gov.pl/dla-pracodawcow-i-przedsiebiorcow/tarcza/pozyczka

3 kwietnia 2020

KOMUNIKAT PREZESA SĄDU REJONOWEGO W KOZIENICACH W SPRAWIE OGRANICZEŃ W FUNKCJONOWANIU SĄDU

Prezes Sądu Rejonowego w Kozienicach informuje, że na podstawie przepisów Ustawy z dnia 27.07.2001r. Prawo o ustroju sądów powszechnych, a także przepisów ustawy z dnia 02.03.2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych (Dz.U 2020r. poz. 374) i §8 rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 13.03.2020r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz.U.2020 r., poz. 433) oraz rekomendacji administracyjno - porządkowych Ministra Sprawiedliwości

23 marca 2020
Czytaj więcej o: KOMUNIKAT PREZESA SĄDU REJONOWEGO W KOZIENICACH W SPRAWIE OGRANICZEŃ W FUNKCJONOWANIU SĄDU

KOMUNIKAT KOLEI MAZOWIECKICH

Sznowni Podróżni, w związku z zagrożeniem epidemicznym  informujemy, że od 18 marca 2020 r. Koleje Mazowieckie wprowadzają dodatkowe zmiany w rozkładzie jazdy pociągów.

Szczegółowy rozkład znajdą Państwo na stronie internetowej www.mazowieckie.com.pl , w zakładce Tabele rozkładów jazdy oraz pod czynnym całodobowo numerem Call Center: 22 364 44 44.

18 marca 2020

OGŁOSZENIE

Urząd Gminy Sieciechów informuje,  iż w związku z ogłoszonym stanem zagrożenia epidemiologicznego, PSZOK W MARCU 2020 ROKU BĘDZIE ZAMKNIĘTY.  Więcej informacji pod nr tel. (48) 62 16 023 w. 24.

18 marca 2020

KOMUNIKAT KRUS

Szanowni Państwo, z uwagi na aktualną sytuację epidemiologiczną w Polsce, mając na uwadze dobro beneficjentów i pracowników Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego, wprowadziliśmy następujące rozwiązania:

- Ograniczona zostaje całkowicie możliwość osobistego załatwiania spraw w Placówkach Terenowych oraz Oddziale Regionalnym - jednostki te pracują bez kontaktu z interesantami;

17 marca 2020
Czytaj więcej o: KOMUNIKAT KRUS

KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRACY ARiMR

Szanowni Państwo, w związku z obecną sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz zaleceniami rządu i służb sanitarnych dotyczących rozprzestrzeniania się wirusa SARS-CoV-2 - „koronawirusa", aby skutecznie chronić zdrowie beneficjentów ARiMR i jej pracowników, prosimy o wyrozumiałość dla przyjętego sposobu postępowania w tym okresie.

16 marca 2020
Czytaj więcej o: KOMUNIKAT DOTYCZĄCY PRACY ARiMR