PROJEKT ZDALNA SZKOŁA+

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
4 sierpnia 2020

Gmina Sieciechów jest realizatorem rządowego projektu "Zdalna szkoła+ w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej". Za pozyskane fundusze w wysokości 54 990,00 zł został zakupiony przenośny sprzęt komputerowy w ilości 26  sztuk. Komputery zostały przekazane szkołom z terenu Gminy Sieciechów, z przeznaczeniem na użytek uczniów z rodzin wielodzietnych 3+.

Projekt ma na celu umożliwienie nauki zdalnej uczniom z rodzin wielodzietnych 3+, których sytuacja rodzinna i materialna nie pozwala na uczestnictwo w nauce przez Internet. Projekt jest odpowiedzią na obecną sytuację szkolnictwa, związaną z wprowadzeniem na obszarze Rzeczpospolitej Polskiej stanu epidemii, spowodowanym zakażeniami koronawirusem.

Zakup sfinansowany w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020, Osi Priorytetowej nr I „Powszechny dostęp do szybkiego Internetu" działania 1. 1 „Wyeliminowanie terytorialnych różnic w możliwości dostępu do szerokopasmowego internetu o wysokich przepustowościach" dotycząca realizacji projektu grantowego pn.: Zdalna Szkoła+ – w ramach Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej.

 

Galeria

  • Powiększ zdjęcie Zdalna szkoła

    Zdalna szkoła